Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: środa, 22.05.2019r. Imieniny: Emila, Neleny, Romy
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2016

 Z sesji Rady Miasta   

 

 

Loading ....


Na ostatniej sesji Rady Miasta Mszana Dolna w dniu 7 listopada br. Radni uchwalili zmiany w budżecie, wyrazili zdodę na zaciągnięcie kredytu na zabezpieczenie udziału własnego dla budowy Stacji Uzdatniania Wody. Uchwalony też został nowy Regulamin korzystania ze stadnionu miejskiego im. Jana Ciszewskiego, w którym ustalono zasady jego wykorzystania przez indywidualnych uczestników jak i zorganizowanych grup sportowych.

 

Loading ....

Przedmiotem rozważań była również skarga na Burmistrza Miasta w związku z remontem drogi w ciągu ul. Grunwaldzkiej. Przewodniczący Komisji Rewizyjnej przeczytał wniosek o odrzucenie skargi. Komisja odbyła wizję w terenie, otrzymała wyjaśnienia wykonawcy jak i inspektora nadzoru i stwierdziła, że zarzuty ujęte w skardze się nie potwierdziły. Po wyjaśnieniach Burmistrza Miasta połączonej z prezentacją fotograficzną wykonanego remonu, Radni w głosowaniu jednomyśnie uznali skargę za bezzasadną.

 

Loading ....

Na wniosek mieszkańców wyrażonych przez Radnego Pana Jana Stożka ustalono montaż dwóch ławek na ul. Spadochroniarzy.  Przed zakończeniem sesji Pani Przewodnicząca zaprosiła wszystkich mieszkańców na obchody Święta Niepodległości.


 

 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 1210.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/z-sesji-rady-miasta.html