Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: czwartek, 25.04.2019r. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2019

Zapraszamy na 9 Spartakiadę Zimową KSM 

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w 9. Ogólnopolskiej Spartakiadzie Zimowej dla dzieci i młodzieży organizowanej przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej i Stację Narciarską Kasina Ski. Zawody odbędą się 23 lutego 2019 roku w Kasinie Wielkiej.

 

Hasło tegorocznej Spartakiady „Przygotuj swe serce i bądź mężny” pochodzi z Biblijnej Mądrości Syracha. Ma ono zachęcić nas do pracy nad sobą, która przynosi obfite owoce. Wszystko zaczyna się w sercu człowieka i to na jego umocnieniu musimy się skupić, przygotować je na wyzwania, sprawić, by było pełne odwagi, zapału i męstwa! W wyposażeniu naszego serca w takie dary przychodzi nam z pomocą Pan Bóg. My musimy tylko się otworzyć i je przyjąć. Chcemy, byśmy spotkali się na stoku jako mężni zawodnicy, którym nie straszny mróz. Niech zimowe wyczyny umacniają nasze serca!

 

Głównym celem wydarzenia jest promocja zdrowego, aktywnego stylu życia, jak i dobra zabawa w pięknych, górskich okolicach, połączona ze współzawodnictwem w duchu fair play oraz pogłębianie relacji z Bogiem i drugim człowiekiem. Pragniemy zaznaczyć, iż udział w Spartakiadzie jest całkowicie bezpłatny. Młodzi zawodnicy będą zmagać się w trzech konkurencjach: slalom gigant narty, slalom gigant snowboard oraz "zjazd na byle czym". Podobnie jak w ubiegłych latach organizujemy również konkurencję dla osób duchownych i konkurencję dla rodzin. Na zwycięzców czekają cenne nagrody.

 

Zapisać się można poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej www.spartakiadazimowa.pl

 

Tam też można znaleźć szczegółowe informacje dotyczące zawodów, regulamin oraz relacje z poprzednich edycji Spartakiady.

 

Zachęcamy także do śledzenia fanpage’a:
www.facebook.com/SpartakiadaZimowa/


Do zobaczenia na 9. Ogólnopolskiej Spartakiadzie Zimowej w Kasinie Wielkiej! 

 


Organizatorami są: Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży oraz Stacja Narciarska w Kasinie Wielkiej.

 

 

 

 

Tekst przeczytany: 113.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/zapraszamy-na-9-spartakiade-zimowa-ksm.html