Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: niedziela, 19.05.2019r. Imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2016

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych: mebli, opon, zużytego sprzętu RTV i AGD odbędzie się w dniach 28-29 września zgodnie z umieszczonym na stronie harmonogramem. Prosimy o składanie „wielkogabarytów” wzdłuż wymienionych ulic lub w ich pobliżu, w określonych poniżej dniach, lecz w sposób nie zakłócający ruchu kołowego i pieszego!

 

 

 

 

ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH:

 

Urząd Miasta w Mszanie Dolnej informuje, że dnia 28 i 29 września br. z terenu miasta Mszana Dolna, będzie przeprowadzona zbiórka odpadów wielkogabarytowych.

 

Zbierane będą wyłącznie odpady wielkogabarytowe, czyli takie które ze względu na swój rozmiar nie mogą być umieszczone w typowych pojemnikach, np. opony, stare meble, dywany, wykładziny, zużyty sprzęt RTV AGD, stolarka okienna i drzwiowa.

 

 

28 - 29 wrzesień br. zgodnie z poniższym harmonogramem:

 


ULICA

Wrzesień

 

Część prawobrzeżna:

ZIELONA, TOPOLOWA, GRUNWALDZKA, MALINOWA, FLIZAKA, SZYMANOWSKIEGO, SMREKOWA, RAKOCZEGO, MATEJKI, JANA PAWŁA II, RYNEK, SŁOMKA, LEŚNA, SŁONECZNA, SPADOCHRONIARZY, KRAKOWSKA, PIŁSUDSKIEGO,

 

28

do godz. 7:00

 

Część lewobrzeżna:

KRASIŃSKIEGO, FABRYCZNA, PLAC ŚW FAUSTYNY, MICKIEWICZA, SŁOWACKIEGO, SIENKIEWICZA,  KONOPNICKIEJ, JARZĘBINOWA, TOLIŃSKIEGO, PADEREWSKIEGO, MODRZEJEWSKIEJ, MONIUSZKI, CHOPINA, ŻEROMSKIEGO, PODHALAN, ZAGÓRZAN, KOPERNIKA, POPIEŁUSZKI, KOLBEGO, OGRODOWA, MARKA, MROZA, KOŚCIUSZKI, ZAKOPIAŃSKA, ASNYKA, I ARMII WOJSKA POLSKIEGO, ZAKOPIAŃSKA, STAROWIEJSKA, ORKANA, STAWOWA, ZARABIE, ORZESZKOWEJ, KAZIMIERZA WIELKIEGO, STACHURY

 

29

do godz. 7:00

 

 

 

 

ZBIÓRKA ODPADÓW NIEBEZPIECZNYCH:


 

ULICA

Wrzesień

 

 

Plac targowy przy ul. Orkana

 

będzie można oddać m.in.: świetlówki, farby, lakiery, dezodoranty, baterie

 

30


 

 

Ważne!  Wielkogabaryty należy wystawić w dniu odbioru najpóźniej do godz. 7:00. Objazd ulicami miasta rozpoczyna się od godz. 7:00 i jest jednokrotny. Samochody nie są zawracane z trasy przejazdu na indywidualne zgłoszenie.


W przypadku braku możliwości dojazdu specjalistycznego pojazdu odbierającego odpady do danej nieruchomości, wielkogabaryty należy wystawić wzdłuż wymienionych ulic lub w ich pobliżu gdzie dojazd jest możliwy, w określonych powyżej dniach, lecz w sposób nie zakłócający ruchu kołowego i pieszego!


Szczególnie prosimy o zwrócenie uwagi na tą kwestię przy ulicach na których odbywa się intensywny ruch kołowy np. ul. Słomka, Piłsudskiego, Kolbego, Krakowska, Zakopiańska, Orkana, Starowiejska.


Odpady nie mogą być składowane na wymienionych drogach, czy ich poboczach, lecz „schowane" w okolicach dojazdu z dróg bocznych.
 

Red.

 

 

Tekst przeczytany: 1686.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/zbiorka-odpadow-gabarytowych-28-29-wrzesnia.html