Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: piątek, 24.05.2019r. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2017

 

ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH

 

               Urząd Miasta w Mszanie Dolnej informuje, że dnia 5 i 6 kwietnia br. z terenu miasta Mszana Dolna, będzie przeprowadzona zbiórka odpadów wielkogabarytowych.

                Zbierane będą wyłącznie odpady wielkogabarytowe, czyli takie które ze względu na swój rozmiar nie mogą być umieszczone w typowych pojemnikach, np. opony, stare meble, stolarka okienna i drzwiowa, dywany, wykładziny i inne.

 

 

5 - 6 kwietnia  br. zgodnie z poniższym harmonogramem:

 

 

ULICA

DATA

 

Część prawobrzeżna:

ZIELONA, TOPOLOWA, GRUNWALDZKA, MALINOWA, FLIZAKA, SZYMANOWSKIEGO, SMREKOWA, RAKOCZEGO, MATEJKI, JANA PAWŁA II, RYNEK, SŁOMKA, LEŚNA, SŁONECZNA, SPADOCHRONIARZY, KRAKOWSKA, PIŁSUDSKIEGO,

 

5.04.2017

 

Część lewobrzeżna:

KRASIŃSKIEGO, FABRYCZNA, PLAC ŚW FAUSTYNY, MICKIEWICZA, SŁOWACKIEGO, SIENKIEWICZA,  KONOPNICKIEJ, JARZĘBINOWA, TOLIŃSKIEGO, PADEREWSKIEGO, MODRZEJEWSKIEJ, MONIUSZKI, CHOPINA, ŻEROMSKIEGO, PODHALAN, ZAGÓRZAN, KOPERNIKA, POPIEŁUSZKI, KOLBEGO, OGRODOWA, MARKA, MROZA, KOŚCIUSZKI, ZAKOPIAŃSKA, ASNYKA, I ARMII WOJSKA POLSKIEGO, ZAKOPIAŃSKA, STAROWIEJSKA, ORKANA, STAWOWA, ZARABIE, ORZESZKOWEJ, KAZIMIERZA WIELKIEGO, STACHURY   

6.04.2017

 


Ważne! 


Wielkogabaryty należy wystawić w dniu odbioru najpóźniej do godz. 7:00. Objazd ulicami miasta rozpoczyna się od godz. 7:00 i jest jednokrotny. Samochody nie są zawracane z trasy przejazdu na indywidualne zgłoszenie.W przypadku braku możliwości dojazdu specjalistycznego pojazdu odbierającego odpady do danej nieruchomości, wielkogabaryty należy wystawić wzdłuż wymienionych ulic lub w ich pobliżu gdzie dojazd jest możliwy, w określonych powyżej dniach, lecz w sposób nie zakłócający ruchu kołowego i pieszego!Szczególnie prosimy o zwrócenie uwagi na tą kwestię przy ulicach na których odbywa się intensywny ruch kołowy np. ul. Słomka, Piłsudskiego, Kolbego, Krakowska, Zakopiańska, Orkana, Starowiejska. 

Red.

 

 

Tekst przeczytany: 1221.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/zbiorka-odpadow-gabarytowych-5-6-kwietnia.html