Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: wtorek, 23.10.2018r. Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2013
Zbiórka odpadów wielkogabarytowych
 

 
 
Zbiórka odpadów wielkogabarytowych: mebli, opon, zużytego sprzętu RTV i AGD odbędzie się w dniach 7-10 października br. zgodnie z poniższym harmonogramem:
 
 
Prosimy o składanie „wielkogabarytów” wzdłuż wymienionych ulic lub w ich pobliżu, w określonych powyżej dniach, lecz w sposób nie zakłócający ruchu kołowego i pieszego!

Szczególnie prosimy o zwrócenie uwagi na tą kwestię przy ulicach na których odbywa się intensywny ruch kołowy - np. ul. Słomka, Piłsudskiego, Kolbego, Krakowska, Zakopiańska, Orkana, Starowiejska.
Odpady nie mogą być składowane na wymienionych drogach, czy ich poboczach, lecz „schowane" w okolicach dojazdu z dróg bocznych.
 
 
 
Świetlówki, farby, lakiery, dezodoranty, baterie, pozostałości po drobnych remontach będzie można oddać w punkcie zorganizowanym na placu targowym przy ul. Orkana w dniu 10 października br.
 
 
Zbiórka przeterminowanych leków będzie się odbywać w wyznaczonym punkcie na terenie miasta do listopada br. o czym poinformujemy na stronie internetowej i tablicach ogłoszeń
 
 
UM
Tekst przeczytany: 2123.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/zbiorka-odpadow-wielkogabarytowych-ostatni-dzien.html