Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: środa, 24.10.2018r. Imieniny: Arety, Marty, Marcina
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2013

 

Loading ....

Scenariusz V Towarzyskich Zawodów Muchowych o Puchar Burmistrza Miasta Mszana Dolna dyktowała pogoda, lekki nocny przymrozek sprawił, że woda w przeciwieństwie do ubiegłych lat, była niska i krystalicznie czysta. Pstrągi nie żerowały zbyt aktywnie, pomimo tego, 43 uczestników zawodów złowiło 55 ryb a najdłuższą rybę zawodów Piotr Armatys - był to 41-cm-pstrąg potokowy.

 

Loading ....

Zawodnicy w pierwszej turze w sektorze I, złowili łącznie 19 ryb, w tym większość, bo 15 sztuk, złowił Krystian Ścisłowicz, który w końcowej klasyfikacji zajął I- miejsce. W sektorze nr II , złowiono łącznie 5 ryb, za to trochę większych, bo w rozmiarze L i XL. Druga tura była bardziej wyrównana, sektor I - 16 ryb, sektor II - 15 ryb, czyli było sprawiedliwie. Podsumowując taką wiosenno rozgrzewkę w zimowej aurze, można powiedzieć, że rzeka Mszanka pokazała muszkarzom "lwi pazur" stawiając przed nimi duże wyzwanie, któremu sprostali nieliczni.

 

Loading ....

 

Zawodnicy, którym się udało stanęli na podium:


I miejsce    – Krystian Ścisłowicz
II miejsce   – Piotr Armatys
III miejsce  – Piotr Wadowski
IV miejsce  – Mirosław Wnuk
V miejsce   – Jacek Olesiak
VI miejsce  – Piotr Gybej

 

Loading ....

 

Gratulacje uczestnikom i zwycięzcom zawodów, wręczając puchary i nagrody, złożył Burmistrz Mszany Dolnej Tadeusz Filipiak. Pan Burmistrz został uhonorowany przez wędkarzy koła "Mszanka" okolicznościowym dyplomem, w podziękowaniu za dotychczasową współpracę z kołem. A wędkarze zapraszają nad Mszankę za rok, oby w lepszej aurze.

 

Loading ....

 

Dziękujemy za udostępnienie zdjęć Panu Zdzisławowi Kowalskiemu.

Red.

 

Tekst przeczytany: 1174.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/zimne-zawody-goraca-rywalizacja.html