Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: środa, 23.05.2018r. Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2014

 ZSTI zaprasza na bezpłatne kursy spawalnicze  

 

Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej już po raz kolejny zaprasza do udziału w szkoleniu osoby dorosłe – tym razem będzie to bezpłatny kurs spawalniczy, realizowany w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - Kapitał Ludzki.ZSTI od blisko 45 lat specjalizuje się w kształceniu zawodowym, aktualizując kierunki kształcenia zgodnie z trendami panującymi na rynku pracy. Obecnie kształci w następujących kierunkach: technik budownictwa, technik informatyk, technik mechanik, technik elektryk i w zasadniczej szkole zawodowej w kierunku monter maszyn i urządzeń oraz monter konstrukcji budowlanych. Dzięki bogatej bazie dydaktycznej – m.in. nowoczesna spawalnia, stanowiska do cięcia plazmowego, itp. szkoła od wielu lat przygotowuje i przeprowadza kursy spawalnicze, których absolwenci otrzymują certyfikaty honorowane w krajach Unii Europejskiej.

 

Loading ....

Dzięki projektowi „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce” setki uczniów ukończyło takie kursy bezpłatnie, pracując dziś w zagranicznych firmach jako fachowcy cieszący się dużym uznaniem.Możliwość zdobycia takich kwalifikacji miałyod kilku lat także osoby dorosłe, ale tylko komercyjnie. Dzięki funduszom unijnym pracownicy lub właściciele firm budowlanych, metalurgicznych lub metalowych działających w Małopolsce mogą uczestniczyć w kursach spawalniczych organizowanych w ZSTI bezpłatnie. Jak zapewniają organizatorzy, kursy odbędą się na I i II poziome zaawansowania, a dotyczyć będą spawania różnymi metodami (MIG, MAG, MMA – elektroda otulona, TIG). Osoba która chce zapisać się na kurs musi być zatrudniona na umowę opracęw firmie, która ma siedzibę w Małopolsce. Jedna firma może delegować na kurs maksymalnie 3 osoby.

 

Loading ....

Kursy będą nadzorowane przez Instytut Spawalnictwa z Gliwic, a kończyć się będą egzaminem państwowym, po zdaniu którego uczestnicy otrzymają zaświadczenia potwierdzające zdobycie kwalifikacji, które uprawniające do wykonywania pracy spawacza (uczestniczy nie płacą także za egzamin). Osoby zainteresowane mogą kontaktować się z sekretariatem szkoły pod nr tel. 18 33 19 040.

 

 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 1980.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/zsti-zaprasza-na-bezplatne-kursy-spawalnicze.html